Setkání s občany z obce Staré Heřminovy

6. listopadu 2023, 22.30 - Kulturně-společenské setkání s občany z obce Staré Heřminovy a oslava Dne seniorů

V pátek 29. září se k nám přijeli podívat občané se starostkou Danou Skotnicovou z naší družební obce Staré Heřminovy.

Nejprve jsme jim ukázali náš kraj z vrcholu královny Beskyd Lysé hory. Autobusem jsme vyjeli na vrchol a v turistické Bezručově chatě si všichni pochutnali na borůvkovém knedlíku.

Poté jsme společně navštívili raškovickou základní školu, kde je přivítala paní ředitelka Mgr. Hana Kachtíková. Účastníci zhlédli výstavu ke 100. výročí založení Měšťanské školy a vyslechli si krásný koncert dětského pěveckého sboru CARO.

Po prohlídce obce a zhlédnutí volejbalového i fotbalového hřiště a přístavby hasičárny je čekal oběd v obecní restauraci. Do Obecníku přišli i raškovičtí občané. Na všechny čekal zábavný program s hudební kapelou AKUMA, tombola a chutné občerstvení.

Celý den si všichni užili a příští setkání se bude konat v obci Staré Heřminovy.

Tento den proběhl za finanční podpory firmy Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. z projektu ,,Dobrý soused".

» Ostatní  » Různé info

Poslat článek Diskuse (0) Autor: PhDr. Naděžda Koperová Přečteno: 1051x